Xhoilloto kosove

Instagram, YouTube, Twitter, Facebook photos and videos.

Pastrimi i parave, letërporosi drejt Rumanisë për Dzanazhvilin Njësia hetimore Task-Forcë pranë prokurorisë së Tiranës, i është drejtuar me një letërporosi autoriteteve të Rumanisë, duke kërkuar informacion lidhur me ...
A1 Report - Hetim shitjes së aksioneve të kompanisë Xhoi-Lloto e taksave TIRANE- Biznesmeni gjeorgjiano-izraelit Amiran Dzanashvili dhe kompania e tij “Xhoi-Lloto” janë kallëzuar penalisht në prokurorinë e Tiranës për akuzën e ...
A1 Report - Azilkërkuesit e kthyer në Kapshticë Romët e Korçës nisen për Gjermani KORÇE - Vala e azilkërkuesve që zgjedhin shtetet kufitare për të kaluar më pas drejt Gjermanisë, ka shtuar kontrollet në pikat kufitare ku shënohet edhe numri ...
A1 Report - Kundërpërgjigjet Mustafa: Klosi krye -spiun, i shërbeu serbëve jo Kosovës Ndërsa Kosova i jep pension si veteran për kontributin e dhënë në luftën e Kosovës, kryeministri Isa Mustafa e quan ish-kreun e SHIK-uit Fatos Klosi kryespiun ...
Arrestimi i bandes se babagjysheve-LAJMIFUNDIT.AL Arrestimi i Qerushajt - pamje operacioni "Babagjyshat".mpg.
Luis Lika Taulant Sokoli live Luis Lika.
Tuneli Kalimash, gjat kthimit nga Shqiperija në Kosovë. Hamdi dhe falemderimi i takon vetem Allahut fuqiplotë qe ija dha kete mundesi krijeses njeri qeta lehtesoj qarkullimin permes keti tuneli.
Nje xhiro ne Amsterdam Menduam te ndajme disa momente per jeten e nates ne Amsterdam.Nuk menduam se do ta hidhnim videon ne youtube,por na erdhi frymezimi pasi erdhem ne ...
tuneli kalimash video u realizua nga Bendi Kurtishaj.
Tuneli KALIMASH New highway: Albania-Kosovo.

Load More